Showbiz

Afërdita Dreshaj në pritje të ëmbël, zbulon gjininë

Zhurnal Ads

Afërdita Dreshaj do të bëhet nënë për herë të parë! Lajmin e bukur e ka dhënë vetë modelja përmes një postimi në rrjete sociale.

Afërdita ka treguar se bashkë me Jakub dhe të afërm kanë organizuar një festë për zbulimin e gjinisë së fëmijës dhe kanë mësuar se do të bëhen prindër të një djali.

Në video Afërdita dhe Jakub shfaqen shumë të lumtur, ndërkohë që bërtasin e përqafojnë njëri-tjetrin pasi marrin vesh gjininë. “Do të bëhemi me djalë! Vogëlushi Kindl po vjen, mars 2021”, ka shkruar Dreshaj.

Postime të ngjashme

Demi Rose risjell imazhe tërheqëse, ndërsa thekson format trupore me fustan të kuq

admin

Video virale ku Kryeministri Rama e përshëndet ministrin grek me “Ejvallah” kënduar nga Aziz Murati

admin

Lorinda Kolgeci triumfon në “The Miss Globe Beauty Pageant 2020”

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...