Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Afërdita Dreshaj në pritje të ëmbël, zbulon gjininë

Afërdita Dreshaj do të bëhet nënë për herë të parë! Lajmin e bukur e ka dhënë vetë modelja përmes një postimi në rrjete sociale.

Afërdita ka treguar se bashkë me Jakub dhe të afërm kanë organizuar një festë për zbulimin e gjinisë së fëmijës dhe kanë mësuar se do të bëhen prindër të një djali.

Në video Afërdita dhe Jakub shfaqen shumë të lumtur, ndërkohë që bërtasin e përqafojnë njëri-tjetrin pasi marrin vesh gjininë. “Do të bëhemi me djalë! Vogëlushi Kindl po vjen, mars 2021”, ka shkruar Dreshaj.

Postime të ngjashme

Emily Ratajkowski lë pa fjalë me paraqitjen pak kohë pas lindjes

Dafina Vidishiqi

Mozzik thotë se udhëtimet me tren janë të mrekullueshme

Dafina Vidishiqi

Kënga e re e Ermal Fejzullahut pëlqehet nga publiku

Dafina Vidishiqi

Pas suksesit me “Ony You”, Dhurata Dora në përgatitje të një befasie të re për fansat

Dafina Vidishiqi

Dafina Zeqiri në kulmin e lumturisë pranë Dj Geek

Dafina Vidishiqi

“S’je me ket zemer, smi sheh mo syt”, Enca ndan fotografi nga prapaskenat e klipit të ri muzikor

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...