Agjencia Zhurnal.mk

Afërdita Dreshaj në veshje sportive, tregon linjat atraktive

Afërdita Dreshaj ka disa ditë që ka filluar pushimet me bashkëshortin e saj, Jakub Kindl.

Çifti po shijojnë pushimet në Miami dhe nga atje modelja dhe këngëtarja shqiptare ka publikuar imazhe të ndryshme.

Të fundit fotografi, Afërdita erdhi në veshje sportive duke treguar linjat e formësuara, ajo nijet si një femër e përkushtuar ndaj ushtrimeve në palestër dhe kjo gjë e ka ndihmuar të jetë në super formë.

Afërdita ka impresionuar me pamjen e sa joshëse dhe provokuese./Indeksonline/

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...