Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Afërdita Dreshaj publikon një tjetër pozë atraktive krah bashkëshortit Jakub Kindl

Këngëtarja dhe modelja nga Mali i Zi, Afërdita Dreshaj, është duke shijuar mjaft shumë muajt e fundit të shtatzënisë.

Bukuroshja shqiptare ka vendosur që këto momente t’i ketë të dokumentuar në të ardhmen, pasi ka realizuar një set të ri fotografik.

Ajo po ashtu zgjodhi njërin nga fotografët më të suksesshëm shqiptar, Fadil Berishën, i cili tashmë jeton dhe vepron në Amerikë.

Në një pozë të re të ndarë në rrjete sociale, Afërdita shfaqet tejet e lumtur krah bashkëshortit të saj, hokeistit çek, Jakub Kindl.

“Si mund ta duam dikë kaq shumë akoma pa e takuar… Fadil Berisha, nuk mund të falënderoj aq sa duhet për këto fotografi të bukura, e dija që prej fillimit që t’i do ishte njëri që do e kapje këtë moment”, ka shkruar ajo.

Komplimentet nga ana e fansave e miqve kanë qenë të shumta, duke e përgëzuar për këtë fotosesion të mrekullueshëm.

Dreshaj dhe Kindl së shpejti do bëhen prindër të një djali.

Postime të ngjashme

Rihanna zyrtarisht miliardere dhe artistja femër më e pasur në botë!

D V

Nuk ka hatërmbetje! Princi William dhe Kate Middleton ishin të parët që i uruan ditëlindjen e 40-të kunatës Meghan Markle

D V

Mesazhi i Remzie Osmanit pasi Dua vallëzoi nën ritmet e këngës së saj: Kënaqësi të shohësh një yll botëror që është kaq modeste dhe nuk e harron as vendin as gjuhën e as muzikën shqipe

D V

Luana ngre më shumë temperaturat me pozat tërheqëse

D V

Tjetër pozë nga Oriola dhe askush nuk mund të mbetet indiferent

D V

Arta Elezaj josh ndjekësit me fotografi në veshjen e ngushtë Burberry

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...