Agjencia Zhurnal.mk

Afërdita Dreshaj publikon videon e rrallë nga fëmijëria

Afërdita Dreshaj është treguar nostalgjike ditën e sotme, shkruan GazetaBlic.Këngëtarja dhe modelja shqiptare ka publikuar një video të rallë nga fëmijëria, teksa shfaqet duke kënduar.

Videon mund ta ndiqni duke klikuar KËTU.

Afërdita Dreshaj u bë vite që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikore, pavarësisht se disa herë është shprehur se është duke punuar.

Modelja tashmë është martuar me një hokeist çek, Jakub Kindl, me të cilin po jeton në Miami.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...