Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Afërdita Dreshaj rrëfen njohjen me Jakub Kindl dhe flet për sekretin e një martese të lumtur: Ne e përkrahim njëri-tjetrin në çdo gjë

Këngëtarja dhe modelja shqiptare, Afërdita Dreshaj, prej disa vitesh është e martuar me partnerin e saj, hokeistin çek Jakub Kindl.

Çifti, të cilët u martuan në vitin 2019, tashmë janë bërë prindër edhe të një djali të quajtur, Skye Blue.

Ajo së fundmi u ka dhënë mundësi fansave të pyesin më shumë rreth jetës e karrierës përmes opsionit ‘pyetje-përgjigje’.

“Si jeni takuar me bashkëshortin tuaj? Cili është sekreti i një martese të lumtur?”, ka qenë pyetja e një ndjekësi.

“Ne jemi takuar në një lokal sushi. Ne nuk jemi vetëm të martuar dhe të dashuruar, ne jemi miq të ngushtë. Gjithmonë bëjmë gjëra së bashku dhe e përkrahim njëri-tjetrin në gjithçka”, ka shkruar ajo.

Të njëjtit shfaqen tejet të lumtur dhe thuajse në çdo paraqitje publike janë së bashku.

Para romancës me Kindl, Dreshaj ka qenë e fejuar me këngëtarin Shpat Kasapi.

Postime të ngjashme

Teuta Krasniqi sqaron konfliktin rreth qenit në xhirimet e filmit: Ishte gabim përzgjedhja, kërkojmë falje

S.B.

Matt Damon shpreson që Ben Affleck dhe Jennifer Lopez janë bashkuar

S.B.

Dafina Zeqiri: Ka pasur njerëz që më kanë thënë nuk ke baba, nuk ke me ecë përpara

S.B.

Bebe Rexha i reagon tabloidit The Sun, i detyron ta ndërrojnë titullin e intervistës ku thuhej se ajo u mundua t’i pajtojë Ritën me Duan

S.B.

Dua Lipa bëri thirrje për rritjen e rrogave për punëtorët shëndetësorë në fjalimin e saj pas marrjes së çmimit në Brits

S.B.

Patrisi mungoi në festën e Tunës të organizuar për fëmijën e dytë në ardhje gjatë kohës sa ajo ishte shtatzënë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...