Agjencia Zhurnal.mk

Afërdita Dreshaj ‘shkrihet’ pas bashkëshortit të saj

Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl aktualisht ndodhen për pushime.

Çifti në fjalë duket se po kalojnë ditë të mira dhe duken të lumtur afër njëri- tjetrit, shkruan Indeksonline.

Derisa ndodhet krahë bashkëshortit të saj, Kindl, Dreshaj e veshur me një fustan të verdhë duket paksa provokuese.

Ajo lehtësisht ka zbuluar dokoltenë e saj seksi.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...