Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Afërdita Dreshaj shtatzënë për herë të parë, ajo dhe Jakub presin djalë

Jeta e modeles së njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj, shpeshherë ka qenë e komentuar në faqet rozë.

Sidomos sa i përket lidhjeve të saj të dashurisë, ku para dy vitesh ajo u martua hokeistin e njohur çek, Jakub Kindl.

Dyshja përmes rrjete sociale kanë mbajtur të azhurnuar fansat sa i përket momenteve të lumtura, përfshirë edhe udhëtimet.

https://www.instagram.com/p/CF9-5hOp-ZT/?utm_source=ig_web_copy_link

Por, në një postim të fundit, Afërdita Dreshaj ka dhënë lajmin e madh, pasi ka bërë të ditur se është në pritje të fëmijës së parë.

Çifti i ishte nënshtruar trendin të njohur për të zbuluar gjininë përmes ngjyrave, kurse këta të fundit po presin djalë.

https://www.instagram.com/p/CExT9M7phOl/?utm_source=ig_web_copy_link

“Ne do të kemi një djalë, mars 2021” ka shkruar modelja në përshkrimin e imazhit.

Në po të njëjtin imazhe ata shihen të veshur plot stil, ndërsa nuk munguan as përqafimet pasi zbuluan gjininë e foshnjës.

https://www.instagram.com/p/CCJNZ72pQj2/?utm_source=ig_web_copy_link

Postime të ngjashme

Jennifer Lopez publikon fotografi pa unazën 1 milion dollarëshe të fejesës

S.B.

Kida me imazhe të tjera tërheqëse nga pushimet në Dubai

S.B.

Beyonce dhe Jay-Z në një udhëtim romantik në Las Vegas për përvjetorin e 13-të të martesës

S.B.

Besnik Krapi me dedikim emocional për Jonidën në ditëlindjen e 35-të

S.B.

Meghan Markle nuk do të marrë pjesë në varrimin e Princit Philip

S.B.

Shkenda Dubova dhe Riki sjellin projektin e ri “Si dikur”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...