Agjencia Zhurnal.mk

Afërdita Dreshaj tregon dhuratën që e ka marrë së fundmi nga bashkëshorti

Afërdita Dreshaj e ka pranuar së fundmi një dhuratë nga bashkëshorti.

Modelja dhe këngëtarja, Afërdita Dreshaj, pranon shpesh dhurata nga bashkëshorti i saj çek, Jakub Kindl dhe ato i tregon edhe për ndjekësit e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Së fundmi Afërdita ka treguar se ka pranuar si dhuratë disa atlete të markës ‘Nike’ dhe për këtë e ka falënderuar publikisht bashkëshortin.

“Faleminderit dashuri”, ka shkruar ajo pranë postimit të fotos.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...