Agjencia Zhurnal.mk

Afërdita ka filluar pushimet, shfaqet me fustanin më të bukur nga atje

Afërdita Demaku është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Ajo bën pjesë në këngëtaret më të ftuara të performojnë në dasma e në festa të tjera familjare, shkruan ORAinfo.

Sidomos në këtë sezon ajo ka qenë tejet e angazhuar me festa të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me fustan dhe po duket tejet bukur.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...