Agjencia Zhurnal.mk

Afërdita lë nën ‘hije’ vajzën e saj, vesh fustanin më të bukur

Afërdita Demaku është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo tashmë ka filluar të këndojë bashkë me vajzën e saj, shkruan ORAinfo. Afërdita është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Ajo ja publikuar disa foto në të cilat shihet e veshur me fustan të bardh dhe po duket tejet bukur.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...