Agjencia Zhurnal.mk

Afërdita Paqarada shfaq linjat joshëse në foto nga pushimet

Afërdita Paqarada ka zgjedhur të pushojë në bregdetin e Malit të Zi, ndërsa nuk ka kursyer fotografitë në rrjete sociale.Së fundi, ajo ka postuar një fotografi në rrjete sociale, ku u shfaq në bikini teksa po merrte rreze dielli në bregdet.“Perëndimi është ngjyra ime e preferuar”, ka shkruar ajo mbi fotografinë, në të cilën mori shumë komente dhe pëlqime nga ana e ndjekësve.

Përkundër asaj që vitet ecin, Afërdita vazhdon të jetë në top-formë, e këtë e dëshmon me fotografinë e fundit.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...