Agjencia Zhurnal.mk

Afrona dhe Blero në distancë për shkak të koronavirusit, ndjejnë mall për njëri-tjetrin

Modelja e njohur shqiptare, Afrona Dika, është një personazh mjaft i ndjekur nga fansat në rrjetet sociale.

Ajo është aktive çdo ditë, duke ndarë me ta momente të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, shkruan portali arbresh.info

Afrona e cila prej vitesh jeton në Zvicër ka shprehur mallin që po ndjenë për bashkëshortin e saj përmes një postimi në Instagram.

Në një  fotografi ku shihet në krahët e Bleros, ajo ka shkruar :

“Më mungon”.- ka shkruar Afrona në mbishkrimin e fotografisë.

https://www.instagram.com/p/B-KGsDoJ-f2/?utm_source=ig_web_copy_link

Ndryshe Blero dhe Afrona u martuan në shtator të vitit që lamë pas në plazhin e Shëngjinit.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...