Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Afrona Dika pozon atraktive me veshje tradicionale shqiptare

Blogerja Afrona Dika është kthyer në një nga personazhet më të pëlqyer e më të komentuar në faqet rozë.

Bashkëshortja e këngëtarit Blero Muharremi vetëm në Instagram ka arritur të mbledh mbi 200 mijë ndjekës.

Ajo së fundmi ndodhet në Kosovë, gjersa ka realizuar një set të veçantë me veshje tradicionale shqiptare.

“Edhe një herë e ndjeva veten si nuse”, ka shkruar ajo.

Dika duket në formë të mrekullueshme dhe ka bërë që të marrë vëmendje të madhe me pozat atraktive.

Afrona ndërkohë është martuar në shtator të vitit 2019 në një vend luksoz në Shqipëri me partnerin e saj, Bleron.

Për këtë të fundit është martesa e dytë, pasi ka qenë i martuar para disa viteve me aktoren Teuta Krasniqi me të cilën ka edhe një vajzë.

Postime të ngjashme

Adriana dhe Keith kujtojnë takimin e tyre të parë

Lea Muslija

Xhensila akuzohet se kopjoi këtë skenë të klipit nga këngëtarja e njohur

Lea Muslija

Bebe Rexha: Shpresoj pas disa vitesh të marr një master në psikologji

Lea Muslija

Pas Rihannës, Chris Brown akuzohet për dhunë ndaj një tjetër gruaje

Lea Muslija

Mësohet data e publikimit të këngës së re nga Rita Ora

Lea Muslija

U ndanë papritur, Khloe Kardashian dhe Tristan thuhet se po i planifikonin pushimet së bashku

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...