Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Afrona Dika shpalos të pathëna në vlogun e saj – Modelja dikur pianiste e valltare

Modelja e njohur, Afrona Dika, viteve të fundit është bërë pjesë e estradës shqiptare.

Bukuroshja brune popullaritet më të madh mori pas lidhjes me këngëtarin e njohur, Blero Muharremi.

Tashmë Afrona ka zgjedhur të fillojë vlog-un e ri, të cilin e bëri të ditur në rrjetin social Instagram.

Ajo fillimisht prezantoi veten, duke treguar se është lindur dhe rritur në Zvicër, ku më tutje zbuloi edhe disa pasione që kishte pasur si fëmijë.

“Kam qenë katër vite në shkollën e aktrimit, gjithashtu kam luajtur edhe piano, muzikën e kam pasur shumë pasion, që shumë njerëz nuk e dinë këtë pjesë”, u shpreh Afrona.

Ajo tregoi se ka marrë pjesë edhe në kompeticione të vallëzimit, derisa ndau edhe disa sekuenca nga pjesëmarrja e saj.

Në fund të videos, Dika është parë me disa familjarë të saj, ndërsa u përgjigjes disa pyetjeve që i bëheshin.

Ndërkohë, një vlog i tillë është mirëpritur nga fansat e saj, të cilët mund të kuptojnë më shumë nga jeta e modeles.

Postime të ngjashme

James Arthur pendohet për deklaratat ndaj këngëtares shqiptare

S.B.

Irina Shayk josh me dukjen në “Versace’s Milan Fashion Week”

S.B.

Ronela Hajati mahnit me fotosesionin e ri, tërheq vëmendjen e madhe të fansave

S.B.

Anxhelina Hadërgjonaj paralajmëron lansimin e këngës së re

S.B.

Kim Kardashian shijon mbrëmjen me miket e saj, vërehet se nuk e ka unazën e martesës

S.B.

Me fotografi nga fëmijëria, Dua Lipa uron ditëlindjen e babait të saj

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...