Agjencia Zhurnal.mk

Afrona e zbulon datën e dasmës me Bleron

Afrona Dika dhe Blero kanë paralajmëruar se do të martohen në këtë vit, me një dasëm që pritet ta organizojnë në zonën e Ranës së hedhur, dhe ata do të ftojnë rreth 600 mysafir, duke përfshirë fytyra të njohura të skenës shqiptare, përcjellë Indeksonline. Teksa Afrona ka përfunduar festën e beqarisë në ishullin Santorini në Greqi, së fundmi ajo ka zbuluar datën e martesës në llogarinë e saj në Instagram.

21 shtatorë 2019, është përgjigjur ajo në pytjen që i është bërë në Instagram.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...