Agjencia Zhurnal.mk

Afrona nuk e duron izolimin, shfaqet rrugëve të Zvicrës me këtë veshje qe bie në sy

Afrona Dika po vazhdon të jetë një ndër më të përfolurat e publikut.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Edhe gjatë kohës se koronavirusit kur të gjithë janë izoluar, Afrona po mundet të shfaqet aktive.

Ajo sot ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me fustan të gjatë e me lule.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...