Agim Aliu: As më pak e as më shumë, sesa dënim meritor për dorasit e 18-vjeçares

Kryetari i Ferizajt Agim Aliu, ka reaguar lidhur me rastin e vrasjes barbare të 18 vjeçares, nga dy të dyshuar njëri prej të cilëve gjendet akoma në arrati.

 

Përmes një shkrimi në Facebook, Aliu po kërkon dënim meritor për dorasit.

“As më pak e as më shumë, sesa dënim meritor për kryesit e vrasjes së 18 vjeçares nga Ferizaj”, shkroi ai.

“Përgëzime organeve të sigurisë dhe të akuzës për punën e tyre.  Uroj që sa më shpejt të zbardhen të gjitha rrethanat e vrasjes që tronditi gjithë shoqërinë”, shkroi Aliu.

Në fund ka shprehur  ngushëllime të sinqerta në emrin e të gjithë ferizajasve.

“Qoftë e fundit kjo vepër makabër”, than ë fund.

As më pak e as më shumë, sesa dënim meritor për kryesit e vrasjes së 18 vjeçares nga Ferizaj.Përgëzime organeve të…

Posted by Agim Aliu on Monday, August 23, 2021

Related posts

MASHT thotë se është gati për fillimin e vitit të ri shkollor, presin vendimin final nga Qeveria

D V

Helmimi i qytetarëve/ Vjosa Osmani viziton Deçanin

N E

Nis furnizimi me ujë në Deçan, rekomandohet vetëm për sanitari – për nevoja të amvisërisë mund të përdoret vetëm pasi të vlohet

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More