Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni Rekomanduar TOP LAJM

Zhurnal dekorohet me çmim në spektaklin ‘Grand Prix – The Best’ 2020

Shkup/Prishtinë, 27 dhjetor – Në spektaklin e tretë e organizuar nga Televizioni kombëtar 21 në Prishtinë, “GRAND PRIX-The Best”, me moderatorët Avni Qaili dhe Valdete Hajdari Kasapi. në rubrikën e mediave ndahet çmim për pronarin e Agjencisë së lajmeve Zhurnal, z. Bexhet Musliu për punën dhe veprimtarinë e medias për plotë 12 vite me rradhë duke përçuar kështu deri tek opinioni lajme e tema të ndryshme, të sakta dhe gjithmonë duke trajtuar problemet me të cilat preokupohet shoqëria shqiptare jo vetëm në Maqedoninë e Veriut por edhe në rajon e më gjerë.

Në një prononcim gjatë ndarjes së çmimeve, pronari i Agjencisë së lajmeve Zhurnal, z. Musliu theksoi se si media kanë qenë të përkushtuar plotë 12 vite dhe se do të vazhdojnë me të njejtin ritëm.

‘Së pari këtë çmim dua tua kushtoj edhe kolegëve të mi të cilët për 12 vite kane qenë të përkushtuar pranë medias Zhhurnal, Tv21 i dëshiroj shumë suksese dhe e falenderoj për këtë çmim të ndarë ndaj Zhurnal, suksese më tej në punën profesionale të tyre’, është shprehur kështu Musliu gjatë marrjes së çmimit nga Tv21.

Postime të ngjashme

Zhurnal mëson / Afaristi i mirënjohur, Argëtim Saliu kandidat për kryetar komune i koalicionit ASH – AAA për Strugë?

Bexhet Musliu

Bilall Kasami dhe gjithë funksionarët e Lëvizjes Besa bëjnë thirrje për Regjistrim të popullatës

T E

“Shtetësia”, janë paraqitur rreth 1 000 persona

T E

Hoxha: Deri më 31 mars do të prolongohet afati për blerjen e edhe 1.500 tonë duhan

Bexhet Musliu

Izraeli lider në botë, Serbia ndër të parat, ja në cilat vende kryesojnë me programet e imunizimit

T E

Arrestohen dy shtetas britanez në aeroportin e Shkupit me test PCR të falsifikuar

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...