Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë Maqedoni Shqipëri TOP LAJM

Agjencia “Zhurnal” ua uron besimtarët mysliman festën e Fitër Bajramit

Shkup, 13 maj – Agjencia e lajmeve “Zhurnal” uron të gjithë besimtarët e fesë islame, Fitër – Bajramin.

“Të gjithë besimtarëve të konfesionit islame ua urojmë festën e madhe të Fitër Bajramit. Zoti ua pranoftë lutjet tuaja, qofshi të bekuar me shëndet të mirë, lumturi, bereqet dhe prosperitet. Urime Fitër Bajrami, për shumë vite!”.

Fati dhe mbarësia qofshin me ju.

Redaksia e Agjencisë së lajmeve “Zhurnal.mk”.

Postime të ngjashme

Qeveria emëron Muharrem Asanin, zëvendësdrejtor në Dogan

R Zh

Kryetari i Sarajit Blerim Bexheti njofton se nënshkruan kontratën për rikonstruktimin e rrugës kryesore

R Zh

Haradinaj, Kurtit: Kërko vetëm njohjen reciproke

Dafina Vidishiqi

Dështon sërish të nisë gjykimi ndaj Bukoshit, për “Fondin e 3%”

Dafina Vidishiqi

Një i vdekur dhe 8 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

Dafina Vidishiqi

Shqipëri, mbi 848 mijë vaksinime antiCOVID nga fillimi i fushatës

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...