Agjenti: Hakimi do bëjë gjëra të mëdha te PSG-ja

Agjenti Davide Lippi ka definuar dhe detajet e fundit për lamtumirën e mbrojtësit Achraf Hakimi te Inter.

 

Maroku së shpejti do kompletojë transferimin te PSG-ja gjatë verës dhe Lippi beson se klienti i tij do shkëlqejë në “Parkun e Princave”.

“Jam këtu për situatën e fundit lidhur me Hakimin. Hakimi është lojtar i mirë, ai do bëj gjëra të mëdha edhe atje gjithashtu”, deklaroi ai.

Ndërkohë, marrëveshja mes PSG-së dhe Hakimit pritet të zyrtarizohet gjatë javës.

Related posts

Edy Reja paralajmëron ‘hakmarrje’ ndaj Polonisë, pas fitores ndaj Hungarisë

D V

KF Vardar bëhet me pronarë të rinjë

Z H

Drita fiton edhe në Podgoricë, kalojnë në raundin e dytë të Ligës së Konferencës ku e pret Feyenordi

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More