Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Agjenti hedh dyshime mbi të ardhmen e Agueros te Man City

Agjenti i Sergio Aguero, Hernan Reguera ka thënë se ai është gati të dëgjojë Manchester Cityn gjatë bisedimeve për kontratë të re.

Aguero është brenda vitit të fundit të kontratës së tij aktuale me klubin anglez.

Megjithatë, agjenti Hernan Reguera pranon se ata janë “të hapur për çdo mundësi”.

Argjentinasi ka qenë i lidhur me Interin, por edhe klube tjera të mëdha evropiane.

“Ne jemi të hapur për çdo mundësi”, ka thënë fillimisht Reguera për Fcinternews.it.

“Për momentin, unë nuk kam folur me askënd akoma, e ardhmja e tij do të vendoset në muajt e ardhshëm”, përfundoi agjenti.

Postime të ngjashme

Tuchel i lumtur me kalimin në gjysmëfinale

Z H

Gattuso drejt Fiorentinës, Napoli studion dy alternativa për stolin

Z H

Dënohet gjyqtari që nuk e pranoi golin e Ronaldos kundër Serbisë

Z H

Ndizet gara në Kupën e Shqipërisë, sot përcaktohen finalistet

Z H

Mbrojtësi i Bayern Munich pas eliminimit: Shpresojë që PSG ta fitojë Ligën e Kampionëve!

Z H

Martohen dy gjyqtarët e famshëm, Howard Webb dhe Bibiana Steinhaus

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...