Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Agjenti Mino Raiola: Nuk flas për Pogban, pasi pastaj nuk po i merr gjumi disa

Mino Raiola ka thënë se nuk mund të flasë për Paul Pogba dhe kthimin e tij të mundshëm në Juventus.

Raiola sot ishte në Milano ku u mbajt një asamble e Lega Serie A.

Agjenti foli për zgjatjet e kontratave të Gigio Donnarumma dhe Zlatan Ibrahimovic para se të diskutonte të ardhmen e mesfushorit të Manchester United, Paul Pogba.

“Përsëri, ta lëmë atë të qetë, unë nuk mund të flas për Pogba sepse njerëzit po bëhen nervozë, nuk po flenë natën”.

“Është më mirë të mos flasësh. Unë duhet të punoj në heshtje, nëse flas, dikush ofendohet”, ka thënë Raiola.

“A ka ndonjë gjasë për të parë yllin e Francës që të kthehet në Juventus? Unë flas për askënd, bëj atë që duhet, me njerëzit e tjerë, jo para jush. Unë gjithmonë kam punuar nën hije”, deklaroi Raiola.

Kontrata e Pogbas me Manchester United skadon në qershor 2022.

Postime të ngjashme

Real Madridi konfirmon edhe një rast me Covid-19

D V

Buffon tregon historinë se si vendosi të ishte portier

D V

Milani mund të përdorë klauzolën e Pessinas për të transferuar Ilicicin

D V

“Nga hero në zero”, kështu vlerësohet paraqitja e Baillyt në eliminimin e Bregut të Fildishtë nga Spanja nga Lojërat Olimpike

D V

Faqja e UEFA-s reklamon ‘Arenën Kombëtare’, pyet tifozët nëse e din ku gjendet ky stadium që do ta organizojë finalen e Ligës së Konferencës

D V

Depay shënon supergol ndaj Stuttgartit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...