Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Agnesa Vuthaj befason me stilin e veçantë të flokëve dhe dukjen atraktive

Ajo vazhdon të mbetet njëra nga personazhet më të admiruara nga publiku.

Fjala është për ‘miss-in’ nga Istogu, Agnesa Vuthaj, e cila tashmë numëron ndjekës të shumtë në rrjetet sociale.

Bukuroshja, e cila ndan me fansat imazhe e video të ndryshme, së fundmi ka mahnitur në fotosesionin e ri.

Ajo vjen me një stil tërësisht ndryshe të flokëve e me veshje po ashtu të veçantë nga koleksioni i ri i kreatorit Festim Isufi.

Kjo ka bërë që të merr reagime të shumta në rrjetet sociale, duke e komplimentuar dhe përgëzuar për ndryshimet e njëpasnjëshme që sjell.

Sidoqoftë, Agnesa po vazhdon të ruaj sharmin dhe elegancën e saj që nga fillimi i karrierës.

Pavarësisht kësaj, Vuthaj është shumë e angazhuar në fushën e saj me projekte të ndryshme.

Postime të ngjashme

Bebe Rexha publikon këngën e re “Sacrifice”

S.B.

“Zemra jote është e pastër”, Nicola Peltz uron 22-vjetorin e lindjes së Brooklyn Beckham

S.B.

Dhurata Dora josh me paraqitjen nga vaska: E dua verën

S.B.

Rita Ora shpërndan imazhe nga studio, derisa përgatitet për pjesën e dytë të mini-albumit “Bang”

S.B.

Pakujdesi i Bella Hadid ndaj flokëve, shihet duke u shëtitur në Paris

S.B.

“Goat”, albumi nga Fero shumë shpejt lansohet në treg

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...