Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Agnesa Vuthaj duket atraktive në imazhet me bikini, ndërsa shijon pushimet në Maldive

Si një pjesë e madhe e yjeve shqiptarë edhe Agnesa Vuthaj ka nisur disa ditë pushimi.

Si destinacion ka zgjedhur ishujt Maldive, gjersa po kalon një kohë të mirë nën shoqërimin e Taynës dhe disa mikeshave të tyre të përbashkëta.

Ish-missi, e cila numëron mijëra ndjekës në rrjete sociale, këto ditë nuk ka ngurruar të sjell imazhe e video të ndryshme.

Modelja nga Istogu po vazhdon publikimin e disa imazheve atraktive në bikini, në të cilat ka vënë në pah edhe linjat trupore.
“Gëzuar për të gjithë”, ka shkruar ajo.

Komplimentet krahas fotografive kanë qenë të shuma, meqenëse admirohet mjaft shumë për pamjen e jashtme.

35 vjeçarja duket në formë të mirë edhe pas kaq vitesh, gjersa shquhet si një ndër modelet më të suksesshme në vend.

Postime të ngjashme

Dhurata Dora feston për 23 milionëshin me “Only You”

Lea Muslija

Khloe thekson çdo pjesë të trupit në veshjen e ngushtë teksa pozon pranë veturës “Rolls Royce”

Lea Muslija

Kida shpërndan imazhe atraktive nga qëndrimi i saj në Los Anxhelos

Lea Muslija

Kim Kardashian tregon se ajo ishte e gatshme ta lërë vetëm Kris Humphries në altar

Lea Muslija

Dua Lipa tregon linjat e bujshme ndërsa feston me tortë arritjen e Nr.1 ​​në top listat e SHBA

Lea Muslija

Pas ndarjes nga e fejuara, Liam Payne debuton ngjyrën e re të flokëve

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...