Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Agnesa Vuthaj shfaqet topless në setin e ri fotografik

Modelja e njohur, Agnesa Vuthaj, është ndër më të pëlqyerat nga audienca e gjerë.

Bukuroshja brune mban vazhdimisht të azhurnuar fansat, përmes imazheve nga përditshmëria.

Në disa postime të fundit në Instagram, modelja ka shpërndarë setin e ri fotografik, që ka lënë ‘gojëhapur’ mijëra ndjekës.

Por, në një fotografi të publikuar gjatë ditës së sotme (e martë), ajo është parë topless.

“Përqafoni veten tuaj”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Vuthaj përndryshe që nga paraqitja e parë, ende po ruan sharmin dhe elegancën që ka.

Postime të ngjashme

Martohet miliarderja MacKenzie Scott, ish-bashkëshortja e themeluesit të Amazonit

S.B.

Dolce & Gabbana kërkon 600 milionë dollarë nga dy blogerë amerikanë

S.B.

Adelina Emini i kushton këngë të ëmës për 8 Mars

S.B.

Genta Ismajli dhe Fero së shpejti sjellin këngën e re

S.B.

Zbulohen emrat e artistëve pjesëmarrës në “Kënga Magjike 2021”

S.B.

Meghan Markle dhe Princi Harry zbulojnë se janë në pritje të një vajze

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...