Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Agnesa Vuthaj shpenzoi shumë marramendëse vetëm për ‘look’, kaq kushtoi një veshje e saj

Agnesa Vuthaj është njëra ndër vajzat më të ndjekura në rrjetin social Instagram.

Ajo shpesh herë përflitet edhe për jetën e saj private, ndërkaq ajo për këtë pjesë është shumë e rezervuar.

Ajo në llogarinë e saj në Instagram poston foto shumë të bukura ku tërheq vazhdimisht vëmendjen me pozat e saja, stilin e saj, e dukjen që gjithmonë duket e kuruar deri në detaje të fundit.

Në njërën prej fotove të fundit, ish-missi ka pozuar e veshur me një pallto nga “Louis Vuitton” dhe një çantë “Hermes”.

Faqja “What They Wearin” në Instagram ka zbukuar shifrën e plotë të veshjes së Agnesës, e cila ka çuditur të gjithë me shifrën e shpenzuar.

Palltoja që ajo ka veshur është nga Louis Vuitton i kushtoi (3,600€), çanta Hermes Crocodile Mini Kelly 2 (36,500€), syzet Linda Farroë (1,105€) dhe ora Rolex modeli Lady DateJust 28 (10,300€).

Në total kap shifrën e më shumë se 50 mijë eurove.

Postime të ngjashme

Oriola nuk i lë vend imagjinatës, i tregon pothuajse të gjitha në fotosesionin e ri

Dafina Vidishiqi

Me këtë datë publikohet kënga e re e Encës

Dafina Vidishiqi

Fjolla Morina emocionon me fjalët për gjyshen e ndjerë

Dafina Vidishiqi

Ava Max pozon me ngjyrat e ylberit me rastin e muajit të krenarisë

Dafina Vidishiqi

Rita Ora fotografohet duke shkuar në seancën e ‘pilates’, ndërsa shenjat në shpinën e saj tregojnë se ajo ka bërë hixhamën

Dafina Vidishiqi

Getoar Selimi paralajmëron projektin e ri muzikor në bashkëpunim me Stinen

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...