Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Ahmeti: Me Musa Xhaferrin ende rrugën e kemi të përbashkët

Zhurnal Ads

Shkup, 23 nëntor, Zhurnal.mk – “Me Musa Xhaferrin rrugëtimin e kemi filluar tash e 50 vite dhe ende vazhdon ai rrugëtim”, deklaroi Ali Ahmeti, në emisionin e sotëm në Click Plus, përcjell zhurnal.mk

Zhurnal Ads

Si i kanë marrëdhëniet #AliAhmeti e #MusaXhaferi! Ahmeti thotë se ende rrugën e kanë të përbashkët!

Posted by TV21 on Monday, November 23, 2020
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

21 të vdekur, 592 raste të reja dhe 691 të shëruar

T E

Editorial: Ziberi moralisht nuk duhet të pranojë të bëhët Avokat i Popullit! (VIDEO)

B M

Ganiu mirëpret artistët Fisnik Murtezi dhe Xheneta Mamuti

Z H

Bashkimi Evropian kërkon legalizim të objekteve

B M

754 gjoba për mosmbajtjen e maskës

T E

MSH: Vaksina kundër gripit sezonal ka për të gjithë

E.E.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...