Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni TOP LAJM

Ahmeti: Nëse në Kuvend ka interpelancë, Talat Xhaferi të veprojë sipas rregullores

Zhurnal Ads

Shkup, 23 nëntor, Zhurnal.mk – Sonte në emisionin click plus në TV21, kreu i BDI-së, Ali Ahmeti tha se në rast se në Kuvend ka interpelancë, Talat Xheferi të veprojë sipas rregullores, shprehet kreu i BDI Ali Ahmeti, përcjell Zhurnal.mk

Zhurnal Ads

Në rast se në #Kuvend ka interpelancë, #TalatXheferi të veprojë sipas rregullores, shprehet kreu i #BDI #Ahmeti

Posted by TV21 on Monday, November 23, 2020
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Lëvizja BESA pavarësohet nga LSDM, do të veprojnë veçmas në Kuvend

E.E.

Sela në takim me shefin e OSBE-së: Bisedohet për regjistrimin e popullatës

admin

Komuna e Çairit, MPB dhe “Shvercerët” në takim të përbashkët kundër gjuhës së urrejtjes

Z H

Fillon rikonstruimi i rrugës “Brigada Maqedono-Kosovare në Çair

Z H

Merkel me porosi për Zaevin dhe Borisovin! “Duhet të dakordoheni mes vete”

T E

Javën e ardhshme propozim-buxheti për vitin 2021 në debat parlamentarë

E.E.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...