Ahmeti sot do të shpalos platformën për zgjedhjet lokale

Shkup, 5 shtator –  Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti sot do të shpalos platformën e re dhe 5 përbetimet e BDI-së për zgjedhjet lokale të 17 tetorit, transmeton TV21. Siç bëjnë të ditur nga BDI, këtyre 5 përbetimeve kryesore patjetër do t’i përmbahen kandidatët për kryetar të komunave.

 

Kujtojmë se dje BDI-ja shpalosi edhe 18 kandidatët për kryetar komunash.

Related posts

Xhaferi në takim me Sagarcin: Kuvendi vazhdimisht punon në agjendën për eurointegrime

D V

Vlerësim i ndryshëm i rasteve të njëjta në Gjykatën e Apelit në Shkup

D V

Peticion për zgjidhjen e problemit me qentë e pastrehë në Gostivar

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More