Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Ai u filmua duke peshkuar, dhe pastaj një aligator i madh doli nga uji

Një peshkatar nga Florida u bë pre kur një aligator filloi ta ndiqte në Everglades.

Tommy Lee mendoi se do të vdiste më 8 maj dhe përvoja e tij tronditëse u filmua nga një aparat fotografik GoPro. 22-vjeçari u filmua duke peshkuar në mbrëmje kur një aligator mbi tre metra u shfaq në breg.

Kur ai u përpoq të tërhiqej, alligatori filloi ta ndiqte, transmeton Telegrafi.

Ai thotë se fillimisht e ndoqi dhe pastaj e sulmoi. “Ai dukej shumë më i madh. Ai ishte disa metra larg meje”, i tha i riu për Viral Hog.

Në një moment Lee u pengua dhe ra, por arriti të largohej dhe t’i shpëtonte rrezikut.

Videoja u postua në kanalin YouTube Chum Dumpster dhe grumbulloi më shumë se 1.6 milion shikime brenda një jave. Ja si dukej.

Postime të ngjashme

Të rinjtë australianë ngjiten në majë të ndërtesave pa pajisje sigurie

Dafina Vidishiqi

Për kremtime, ditëlindje, festa: Si ta shtroni tryezën në mënyrë korrekte

Dafina Vidishiqi

Pse macet sjellin kafshë të ngordhura në shtëpi?

Dafina Vidishiqi

A ndikon shikimi i televizionit në dobësimin e vëmendjes të fëmijës? Shkenca vërtetoi se jo

Dafina Vidishiqi

Britanikut i erdhi një kartolinë nga një ‘fëmijë i panjohur’, gruaja ia shkatërroi laptopin dhe televizorin – u bë vonë kur e kuptoi se për çfarë bëhej fjalë

Dafina Vidishiqi

Test psikologjik/ Ajo që shihni në fillim ju tregon se çfarë përshtypje lini tek njerëzit e tjerë

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...