Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Ai u përpoq të parkonte veturën elektrike Taycan, dhe pastaj gjithçka shkoi keq

Pronari  këtij Taycan ka provuar të gjitha hijeshitë e një makine elektrike në lëkurën e tij.

Videoja e një makine elektrike Taycan që pronari i saj donte ta parkonre është bërë virale, transmeton Telegrafi.

Ai shkaktoi një aksident të madh duke goditur makinën e zezë që e kishte përpara dhe një makinë tjetër të kaltër që ishte poshtë.

Nuk dihet se çfarë e shkaktoi aksidentin dhe nëse shoferi aksidentalisht preki  pedalin e gabuar.

Postime të ngjashme

Të rinjtë australianë ngjiten në majë të ndërtesave pa pajisje sigurie

Dafina Vidishiqi

Për kremtime, ditëlindje, festa: Si ta shtroni tryezën në mënyrë korrekte

Dafina Vidishiqi

Pse macet sjellin kafshë të ngordhura në shtëpi?

Dafina Vidishiqi

A ndikon shikimi i televizionit në dobësimin e vëmendjes të fëmijës? Shkenca vërtetoi se jo

Dafina Vidishiqi

Britanikut i erdhi një kartolinë nga një ‘fëmijë i panjohur’, gruaja ia shkatërroi laptopin dhe televizorin – u bë vonë kur e kuptoi se për çfarë bëhej fjalë

Dafina Vidishiqi

Test psikologjik/ Ajo që shihni në fillim ju tregon se çfarë përshtypje lini tek njerëzit e tjerë

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...