Agjencia Zhurnal.mk

Aida, Buraku dhe Baboo Darabuka sjellin “Qyqek për qejfi”

Është publikuar edhe një projekt i ri në estradë.

Aida Doçi. Burak Vehapi dhe Baboo Darabuka kanë publikuar projektin e tyre të ri, shkruan lajmi.net.Bëhet fjalë për këngën “Qyqek për qefi”, të cilën e sollën në kuadër të projekteve që po realizohen për festat e fundvitit.

Për tekstin dhe muzikën u kujdes Kreshnik Avdiu, orkestrimin Ardian Kastrati, kurse videon MProduction.

Më poshtë mund ta dëgjoni “Qyqek për qefi” nga Aida, Buraku dhe Baboo Darbuka.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...