Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Aida Doçi dhe Naser Qeli tashmë edhe zyrtarisht të martuar

Muaj më parë, këngëtarja Aida Doçi dhe ish-menaxheri i saj, Naser Qeli, vendosën të kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë.

Përkundër faktit që nuk organizuan dasmë për shkak të pandemisë, dyshja filluan të bashkëjetojnë në Prishtinë, duke treguar tashmë se janë një çift burrë e grua.

Mirëpo ditën e sotme (e premte), çifti janë martuar edhe zyrtarisht, duke nënshkruar paktin e martesës.

Ka qenë këngëtarja Doçi ajo e cila ka publikuar në rrjetin social Instagram një fotografi, të realizuar pas momentit të celebrimit, ku shihet teksa pozon e lumtur në krahët e bashkëshortit të saj.

“Zyrtarisht të martuar. Naser Qeli, ti i dhe kuptim jetës time”, kanë qenë fjalët e Aidës në përshkrimin e kësaj fotografie.

Ndërkohë me të publikuar këto imazhe, kanë pasuar menjëherë komentet e shumta nga ndjekësit, kryesisht urime të fansave për zyrtarizimin e martesës.

Kujtojmë që kjo është martesa e dytë për Naserin i cili ka dy fëmijë nga martesa e parë, për të cilët Aida është shprehur se ruan një raport shumë të mirë dhe miqësor me ta.

Postime të ngjashme

Obligimet familjare e detyrojnë yllin Angelina Jolie ta lërë pas regjinë

S.B.

Bebe Rexha duket e mrekullueshme në kopertinën e “L’Officiel India”

S.B.

Rita Ora viziton lojtarët e ragbit në Sydney, përqafohet dhe bën fotografi me ta

S.B.

Rihanna bëhet “fqinj” me veten, blen shtëpi 10 milionë dollarëshe ngjitur me shtëpinë e saj aktuale

S.B.

Familja që la gjithçka për të udhëtuar nëpër botë me një furgon: Nuk është punë të punosh një vit të tërë për dhjetë ditë pushime

S.B.

Princi Harry kthehet në ShBA pas varrimit të Princit Philip, mosmarrëveshjet familjare vazhdojnë të mbesin të pazgjidhura

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...