Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Aida Doçi publikon bashkëpunimin e ri “Ëndërr” me Lilon

Këngëtarja Aida Doçi ka prezantuar për fansat projektin e saj më të ri muzikor.

“Ëndërr” mban titullin kënga e re e këngëtares, e cila vjen në bashkëpunim me këngëtarin e ri Lilo.

Kënga është e zhanrit baladë dhe për muzikën dhe tekstin e saj është kujdesur Fatmir Muja.

Ndërkohë orkestrimi i është besuar Nexhat Mujovit – Virusit.

“Ëndërr” është vizualizuar edhe me klip, koncepti i të cilit i përshtatet mjaft mirë tematikës së këngës dhe stinës në të cilën ndodhemi.

Për anën vizuale është kujdesur produksioni Epic Production.

Postime të ngjashme

Rita Ora ekspozon fundshpinën në fustan të bardhë

D V

Kanë diferencë 34 vjeçare në moshë, por lidhja e Gere me Alejandra nuk ka të bëjë me paratë: Ai është heroi im në jetën reale

D V

Kathy Griffin është diagnostikuar me kancer të mushkërive, pavarësisht se nuk ka pirë kurrë duhan

D V

“Diçka e bukur po vjen”, Dafina me të tjera poza nga xhirimet e klipit të ri e rrethuar me luledielli

D V

As që ua merr mendja, Olta Gixhari tregon arsyen e pazakontë pse nuk e zbulon identitetin e partnerit dhe djalit

D V

Një festë jo e thjeshtë, Meghan Markle po organizon ditëlindjen e saj me këtë person të veçantë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...