Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Ajo bëri një tatuazh pak para pandemisë dhe tani i duhet ta fshehë atë për shkak të asaj që shkruan

Vajza 25-vjeçare Leah Holland kishte bërë një tatuazh, por që duhet ta fshehë gjatë një pandemie.

Gjegjësisht, Leah bëri tatuazh në krah një fjali të përshkruar nga shoqja e saj në 4 maj, 2020, vetëm dy ditë para se vendlindja e saj Kentucky të merrte viktimën e parë të pandemisë.

Ajo e kaloi pjesën tjetër të vitit duke fshehur një tatuazh ku shkruhej: “Unë me guxim dhe rrënjësisht refuzoj të mbaj maskë”, transmeton Telegrafi.

Ajo tregoi tatuazhin në TikTok në përgjigje të pyetjes, “Cili është tatuazhi më budalla që keni pasur ndonjëherë”?

Dhe pamjet shpejt u bënë virale.

Postime të ngjashme

Pas një dite me alkool, 26-vjeçarja nga Delaware hipën mbi qafën e mikut – rrëzohet me fytyrë për tokë dhe mbetet pa disa dhëmbë

S.B.

Parashutisti spanjoll hidhet nga 3.700 metra, zbret në tokë me 120 kilometra në orë – arrin ta kap kanaçen me precizitet të paparë

S.B.

Universiteti i Kentuckyt gabimisht u dërgon 500 mijë mesazhe pranimi nxënësve

S.B.

Pas një viti gjen telefonin në liqenin e tharë në Tajvan

S.B.

Gjenden dëshmi “të forta” për ekzistencën e forcës së re natyrore

S.B.

Akulli rreth Antarktikut mund të shembet nëse temperaturat globale rriten për 4 gradë celsius

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...