Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

“Ajo është e lodhur më”, Melania Trump largohet me shpejtësi nga fotografët gjatë arritjes teksa komentuesit aludojnë më tepër dyshimet për divorc

Ish-Zonja e Parë, Melania Trump e bëri të qartë se ajo është gati për një pushim nga qendra e vëmendjes dje kur ajo refuzoi të ndalet dhe të pozojë për fotografët në pritje pas mbërritjes së saj në Florida, ndryshe nga ç’bëri bashkëshorti i saj.

Video e momentit kur Melania me një fytyrë të gurtë kaloi me qëllim drejt mediave në Palm Beach Airport, ndërsa e linte burrin Donald në vazhdën e tij, u ka lënë shumë përshtypje ndjekësve se ajo është e lodhur nga kamerat.

Shumë persona në Twitter kanë komentuar për gjestin e saj, që tregon në njëfarë mënyre lodhjen e saj, duke spekuluar madje se ajo është shumë pranë kërkesës për divorc, shkruan DailyMail.

Çifti Trump u larguan nga D.C të mërkurën herët dhe ateruan disa orë më vonë në Florida për të qëndruar në Mar-a-Lago.

Në bord, Melania bëri një ndryshim të veshjes, duke shkëmbyer pamjen e zymtë me fustan të zi me një fustan shumëngjyrësh të markës ‘Gucci’, vlera e së cilit shkon deri në 3,700 dollarë.

Ndërkohë takat e saj në vlerë të 795 dollarëve i përkisnin markës “Christian Louboutin”.

Veshja e saj dukej se fliste shumë për dëshirën e saj për të hequr stresin e jetës në Shtëpinë e Bardhë – me shumë prej komentuesve që theksuan se ajo dukej gati për pushime.

Por megjithëse ndryshimi në një veshje të re tregoi se ajo mund t1% ishte në disponim për t’u fotografuar para fotografëve, një gjë e tillë nuk ndodhi.

Pamjet video e tregojnë atë duke ecur së bashku me burrin e saj ndërsa Trump ndalet, kthehet drejt kamerës, buzëqesh dhe bën gjeste.

Melania, megjithatë, vazhdoi të ecte me të njëjtin ritëm, duke kursyer një shikim të vrenjtur ndaj turmës dhe kamerave, duke mos e pranuar praninë e tyre.

“Ajo nuk ka më durim! Ajo është e lodhur nga ai! Kontrata ka mbaruar!”, shkroi një komentues në Twitter.

Dhjetëra komentues të tjerë kanë bërtë shaka duke thënë se Melania nuk është larg divorcit nga Trump, tani që ai nuk është më president.

“Unë parashikoj që dokumentet e divorcit do të paraqiten në 90 ditët e para të tyre si civilë”, shkroi një tjetër komentues.

“Ajo po pret që të nënshkruajë ato letra divorci sa më shpejt”, shkroi një tjetër.

“Dokumentet e divorcit po dorëzoheshin para se të mbaronte ajo video”, tha edhe një tjetër, ndërsa një tjetër u përgjigj: “Ajo po ngutet. Kam një takim me avokatin e divorcit në 10”.

Dikush tjetër më pas bëri shaka duke shkruar: “Afatet e dasmës së saj mbaruan”.

Ka pasur raporte që Melania rinegocioi marrëveshjen e saj martesore me Trumpin para se të transferohej në Shtëpinë e Bardhë.

Vitin e kaluar, ish-ndihmësja e Melanias, Stephanie Wolkoff pretendoi se Çifti Trump kishin dhoma gjumi të ndara në Shtëpinë e Bardhë dhe ‘një martesë transaksionare’.

Ish-ndihmësja e saj, Omarosa Manigault Newman pretendoi se martesa 15-vjeçare e çiftit kishte mbaruar, duke shtuar: “Melania po numëron çdo minutë derisa ai të dalë nga zyra dhe ajo mund të divorcohet”.

“Nëse Melania do të përpiqej të bënte poshtërimin e fundit dhe të largohej ndërsa ishte në detyrë, ai do të gjente një mënyrë për ta ndëshkuar atë”, tha tutje ajo.

Fotografitë e bëra në aeroport tregojnë se Melania u ngut për t’u larguar nga mbështetësit që ishin mbledhur për të përshëndetur Trumpin në Florida – megjithatë ajo duket se ka ndaluar edhe për një sekondë para se të hipte në veturë.

Është e paqartë se çfarë do të ndodhë më pas për Melanian dhe Donaldin në Florida, ku ata janë duke qëndruar në vendpushimin e Mar-a-Lago të Trumpit, megjithatë gjatë fjalës së tij të fundit si President, Trump u zotua se ai do të kthehej.

Postime të ngjashme

Arta Elezaj josh ndjekësit me fotografi në veshjen e ngushtë Burberry

D V

I shkruan: “Ca kosovarë i kanë lënë serbët kot gjallë”, Vesa Luma reagon e shokuar

D V

Morena Taraku ngacmon imagjinatën e fansave me një fotografi atraktive para pasqyrës, duke pozuar e mbuluar vetëm me peshqir

D V

Rita Ora duket elegante me kostum të zi dhe flokët e saj kaçurrele

D V

Vera Ora vazhdon pushimet në bregdetin shqiptar, merr vëmendjen me fotografitë në bikini

D V

Adelina Tahiri mahnit me linjat trupore në bikinit shumëngjyrëshe

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...