Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Akademi solemne me rastin e Ditës së flamurit dhe pavarësisë

Shkup, 27 nëntor – Zhurnal.mk – Sot në hapësirat e hotelit DoubleTree by Hilton në Shkup, Bashkimi Demokratik për Integrim do të organizojë akademi solemne me rastin e ditës së flamurit kombëtar, 28 nëntorit, informon Zhurnal.

Akademia solemne është nën përkujdesje të kryetarit të Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti.

Në akademinë janë të ftuar të gjithë qytetarët kushdo që dëshiron të mer pjesë. Akademia do të fillojë nga ora 14:00.

Postime të ngjashme

ASH reagon ashpër ndaj sjelljes së policisë gjatë protestave

T E

Zv. Drejtor Selami me informatë të rëndësishme për obliguesit e tatimit vjetor

Bexhet Musliu

Shkupi dhe Tirana do të shkëmbejnë të dhënat në mënyrë të automatizuar

T E

Zaev e dorëzoi kandidaturën e tij për kryetar të LSDM-së

T E

Një vit nga Covid 19 në vend, prej 1 deri në 101 mijë të infektuar

T E

Tetë protestues janë marrë nga policia

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...