Aksesori i më IN i verës 2021, shalli dhe mënyrat se si mund ta përdorni atë

Aksesorë më IN i kësaj verë është shalli, dhe me siguri e keni të gjithë në dollapin tuaj.

 

Po, e kuptuat mirë se kjo pëlhurë e vogël me ngjyra duke përdor fantazinë do t’ju lejojë të dukeni më bukur në plazh ose në ditët e nxehta në qytet.

Mund të stiloni flokët me të në mënyra nga më të ndryshmet, mund ta përdorni si pjesë të rrobave të banjës ose mund ta lidhni në duar në këmbë ose në çantë.

Këto janë trende të viteve 90 të cilat janë rikthyer fuqishëm në 2021-in. Hidhini një sy:

https://www.instagram.com/p/CQPBknYMDfX/?utm_source=ig_web_copy_link
https://www.instagram.com/p/CRobsCrhwx0/?utm_source=ig_web_copy_link
https://www.instagram.com/p/CIeDeUgsd0l/?utm_source=ig_web_copy_link
https://www.instagram.com/p/CKed_BdBF8H/?utm_source=ig_web_copy_link

Related posts

Mund të ngeleni pa kafe; Ja si ka ndikuar pandemia dhe çfarë po ndodh me pijen më të dashur

D V

Fëmijët që janë gënjeshtarë të shkëlqyer, kanë aftësi më të mira kujtese

D V

Ditë të zymta dhe përplasje të forta, ja 3 shenjat që do kalojnë fundjavë të vështirë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com