Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Aksident afër komunës së Çairit, 2 të lënduar

Shkup, 11 shkurt – Një aksident ka ndodhur para Komunës së Çairit ku janë përfshirë një makinë e tipit VW Golf 7 dhe një VW Pick up.

Nga aksidenti në fjalë 2 persona raportohet se kanë marrë lëndime trupore derisa në vendin e ngjarjes kanë dalur edhe ekipe të MPB-së.

Postime të ngjashme

Fshihej në Shqipëri, arrestohet amerikano-kanadezja

D V

​Ndërroi jetë foshnja në spital, nisin hetimet për mjeken në Pogradec

D V

Mbytet në Durrës një i moshuar

D V

158 shoferë të gjobitur në Shkup

Z H

Tetovë, arrestohen dy persona për posedim të lëndëve narkotike

Z H

Zhduket një vajzë në Gjakovë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...