Kronika Shqipëri

Aksident fatal në Mamurras -Fushë Krujë/ Pas përplasjes nga makina, 23-vjeçari ndërron jetë rrugës për në spital

Zhurnal Ads

Në aksin e vjetër Mamurras -Fushë Krujë, në afërsi të një karburanti në Mamurras, mjeti tip “Nissan” me drejtues shtetasin E.Q.,është përplasur me ciklomotorin me drejtues shtetasin R.P., 23 vjeç, banues në Mamurras, i cili ka ndërruar jetë gjatë transportimit për në spitalin e Traumës, Tiranë.

Drejtuesi i mjetit shtetasi E.Q., është shoqëruar në ambientet e Komisariatit Kurbin për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor në vendgjarje punon për zbardhjen e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Postime të ngjashme

Policia gjen si zgjidhje postblloqet për të prangosur vrasësit

admin

Aksident me fatalitet në Tiranë, makina përplas këmbësorin

admin

Rama i pret biletën ikje Ditmir Bushatit, nuk do ta fusi kandidat për deputet

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...