Agjencia Zhurnal.mk

Aksident i armatosur në një lokal, humbin jetën 11 persona (Video)

Së paku 11 persona kanë humbur jetën të dielën, pasi persona të panjohur kanë shtënë me armë zjarri në një lokal në Belem në veri të Brazilit.

Po punohet në zbardhjen e plotë të rastit, ka deklaruar policia braziliane.

Një persona nga ana e sulmuesve i cili ka ngelur i plagosur, tashmë është arrestuar.

Midis të vrarëve janë gjashtë gra dhe pesë burra. Në sulmin me armë kishin marrë pjesë shtatë persona të cilët fillimisht ishin afruar me motoçikleta dhe tri automobilë, ndërsa pas sulmit me armë zjarri të njejtët janë larguar deri tani në drejtim të panjohur për policinë braziliane.

https://youtu.be/S_uI9kr0AFc

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...