Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Aksident i frikshëm, makina përfundon në lumin Erzen

Zhurnal Ads

Një aksident i frikshëm ka ndodhur pranë urën në Sukth dhe njëra nga makinat ka përfunduar në lumin Erzen.

Fatmirësisht bëhet me dije se nuk ka të dëmtuar, por vetëm dëme materiale.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton shkaqet e këtij aksidenti.

Më datë 28.09.2020, rreth orës 19:30, në Sukth, Durrës, një mjet me drejtuese shtetasen L.H., është përplasur me një mjet tip “Volkswagen”, me drejtues shtetasin F.B.

Për shkak të përplasjes mjeti tip “Vollswagen”, ka rrëshkitur në shtratin e lumit Erzen e për pasojë janë lënduar 3 shtetas pasagjer në mjetin tip “Volkswagen”, të cilët ndodhen në spital për kontroll mjeksor.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të aksidentit.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Bashkia e Tiranës hap aplikimet për kartën e studentit

admin

KQZ vendos: Jo kontrata koncensionare dhe PPP, 4 muaj përpara zgjedhjeve

T E

Autoritetet greke bllokuan 1.1 ton drogë që vinte nga Shqipëria

admin

S’janë as mësuesit as policët, Manastirliu zbulon në Open cila është kategoria e dytë që do të vaksinohet pas stafit mjekësor

S.B.

“Rënia ekonomike e Shqipërisë sa dyfishi i mesatares së rajonit!”/ Meta: Respektimi i marrëveshjes së 5 qershorit është kyç për stabilitetin

admin

VIDEO/ Finalizohet operacioni ‘’Bërdica’’ në Shkodër, arrestohet 48-vjeçari që lëvizte me pistoletë ‘’Zastava’’ me vete

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...