Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Aksident i frikshëm në Korçë, golfi bëhet copë, 4 të plagosur

Një aksident automobilistik është regjistruar pak minuta më parë në qytetin e Korçës.

Sipas asaj që raporton gazetarja e Ora News, Iris Rezhda, në aksidentin e ndodhur në vendin e quajtur “Dritat e Verdha”, janë përfshirë dy automjete.

Nga informacionet paraprake dyshohet për 4 të plagosur.

Policia dhe shërbimi zjarrfikës ndodhet në vendngjarje.

Postime të ngjashme

Edi Rama për hartën e kufijve të Ballkanit: E kam parë, por s’kam asnjë koment për të

N E

Monika Kryemadhi nga Fieri: Rama është fytyra e mashtrimit dhe fytyra e grabitjes së të ardhmes së shqiptarëve

N E

Në Rinas mbërrijnë 40 mijë e 800 dozat e radhës Astra Zeneca

N E

Lulzim Basha paralajmëroi se ata që abuzojnë me fondet i pret burgu

N E

Shqipëria regjistron tre të vdekur dhe 149 raste të reja me Kovid-19

N E

Edi Rama nga Durrësi: Kur të bjerë bilbili do shohin tabelën nga 74-78 mandate

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...