Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Aksident i frikshëm në Kukës, shoferi shpëton për fije të perit, hekurat s’e lanë të binte në liqen

Zhurnal Ads

Një aksident i frikshëm është regjistruar në Kukës ditën e sotme, ku drejtuesi i një makine ka shpëtuar për fije të perit nga rënia në liqen.

Makina ka goditur barrierën mbrojtëse, por ka shpëtuar për mrekulli nga rënia në liqen nga ura që lidh Kukësin me Hasin.

Makinën e kanë mbajtur hekurat e urës, sikur shikohet edhe nga fotoja.

Fatmirësisht gjithcka është mbyllur pa pasoja të rënda, ndërkohë që është bërë në kohë tërheqja e makinës nga ura.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Përfitimet/ Braçe thirrje fermerëve: Pajisuni me NIPT për të marrë naftën pa akcizë

S.B.

Aksident me një të vdekur në Golem, arrestohet 30-vjeçari

S.B.

Shuhet poeti i njohur dhe ish-deputeti i PS-së, Faslli Haliti

admin

E rëndë në Gramsh, gjendet e mbytur në liqenin e Banjës një grua rreth 53 vjeçe

S.B.

Masat anti-COVID, kështu do të festohet Viti i Ri në Shqipëri

S.B.

Qendra e masazhit ishte kthyer në vatër prostitucioni, arrestohet menaxheri, në kërkim pronari i saj në Tiranë

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...