Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Aksident i rëndë midis një traktori dhe dy veturave, një viktimë e disa të lënduar

Kavadar, 20 nentor – Një viktimë dhe të lënduar të tjerë nga një aksident i rëndë sonte midis një traktori dhe dy veturave në Kavadar.

Shërbimi i Urgjencës Mjekësore konfirmoi se tani për tani mund të thuhet me siguri se vetëm një viktimë është, ndërsa numri i saktë i të lënduarve akoma nuk mund të thuhet.

Zëdhënësi i SPB Veles, Veroljub Dodevski tha se është duke u zhvilluar inspektimi në vend dhe tani për tani ai nuk mund të thotë më shumë detaje.

Postime të ngjashme

Therret me thikë një person në Prishtinë

Dafina Vidishiqi

Hyri në testin për patent-shofer në emër të dikujt tjetër, arrestohet nga policia

Dafina Vidishiqi

Padi për dy të rinjë nga Haraçina, vodhën veturë dhe me të grabitën dhe bastore

Zekirija Haxhiu

Përleshje mes dy të punësuarve në pikëpagesën rrugore në Petrovec

Zekirija Haxhiu

Në Shkup 192 kundërvajtje trafiku, 31 për vozitje të shpejtë

Zekirija Haxhiu

Shqiptari nga Kosova vret të dashurin e ish-gruas në Belgjikë para syve të fëmijëve

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...