Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Aksident i rëndë në autostradën Shkup – Tetovë në afërsi të xhamisë së Sarajit

Zhurnal Ads

Shkup, 11 nentor – Një aksident i madh ka ndodhur para pak çastesh në autostradën Shkup-Tetovë në afërsi të xhamisë së Sarajit.

Një veturë e tipit Volkswagen ka goditur një kamion me targa të Tetovës. Fatmirsisht raportohet se nuk ka të lenduar, por vetëm dëme materiale.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Një 29 vjeçar vetëvritet në Burgun e Dubravës

admin

MPB arreston një polic, tentoi të merr mito nga një kompani e Kumanovës

admin

Shtypet një grua në Prilep, me lëndime të rrënda dërgohet në spital

S.B.

Paraburgim për vozitësin që e shtypi këmbësorin në rrugën Tetovë-Jazhincë dhe u largua

S.B.

Përdori pistoletë të plastikës për ta frikësuar një person, arrestohet

admin

Bomba artizanale që alarmoi Vlorën, cilat janë dyshimet e para

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...