Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Maqedoni

Aksident i rëndë në autostradën Tetovë-Gostivar

Gostivar, 21 tetor – Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Tetovë-Gostivar ku një veturë ka humbur kontrollën dhe ka goditur një veturë tjetër e cila është rrokullisur.

Sipas informatave të para dy persona janë lënduar ku me urgjencë njëri nga to është dërguar në Klinikën e Shkupit pasi ka pësuar lëndime të rënda!

Policia ka mbërritu në vend ngjarje…

Postime të ngjashme

REL: Nga Kovaks për Maqedoninë e Veriut, BeH-në dhe Kosovën nga 100.620 doza të vaksinës Fajzer

R Zh

KE: Mosplotësimi i kritereve mund të çojë në heqjen e regjimit pa viza

R Zh

Në 24 orët e fundit janë regjistruar 193 raste me Kovid-19, 1014 të shëruar dhe 34 persona të vdekur

R Zh

Qeveria e publikoi listën e personave të cilët janë angazhuar për mes marrëveshjeve autoriale

R Zh

Një autobus doli nga rruga në Demir Hisar – nuk ka udhëtarë të lënduar

R Zh

EBA – Abu Dabi ndihmon RMV-të me 2000 vaksina AntiCovid19

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...