Kronika Shqipëri

Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Durrës, përplasen dy makina, vdes një nga shoferët

Zhurnal Ads

Policia bën me dije se aksidenti ka ndodhur rreth orës 06:05, te mëngjesit te sotëm, në autostradën Tiranë-Durrës.

Në njoftimin e policisë thuhet se mjeti me drejtues Xh.S, ka aksidentuar mjetin me drejtues shtetasin E.M., i cili si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 03.09.2020, rreth orës 06:05, në autostradën Tiranë-Durrës, mjeti me drejtues Xh.S, ka aksidentuar mjetin me drejtues shtetasin E.M., i cili si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë.

Drejtuesi i mjetit u shoqërua në Komisariatin e Policisë Nr.6, për veprime të metejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Postime të ngjashme

Një fëmijë 8 vjeçar sillet në Shtëpinë e Shëndetit në Negotinë pa shenja për jetë

XH,I

“Në foto jam, por çekun e bebes se mora se më thatë kaloi afati”, Ina Zhupa publikon postimin e gruas te Rama: Kur ke 7 vjet propagandë, nuk kupton hallet e njerëzve

admin

Detaje për fatkeqësinë në Trubarevë

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...