Aksident i rëndë në Drenoc të Malishevës – lëndohen tre persona

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në Drenoc të Malishevës.

 

Rastin e ka bërë të ditur Drejtori i Policisë në Gjakovë, Lumni Graishta.

Si pasojë e aksidentit “tre persona kanë marrë lëndime trupore, dy prej të cilëve janë në gjendje të rëndë”, tha Graishta.

Tutje theksoi se njësitet e trafikut rajonal i janë përgjigjur vendit të ngjarjes.

Related posts

“Hajdut serial”/ Ky është Bledar Selmanaj që vrau me plumb në kokë Xhuljano Bullarin

Redaksia

Përleshje fizike mes disa personave në Han të Elezit

D V

Kokainë dhe heroinë, “Shqiponjat” arrestojnë trafikantin në Durrës, ja momenti kur nxirret nga “Benzi” (Video)

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com