Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Aksident i rëndë në hyrje të Sarajit

Shkup, 28 dhjetor – Para pak çastesh ka ndodhur një aksident i rëndë në Saraj gjegjësisht në hyrje për në Kondovë te pompa e benzinës Makpetroll.

Në vendgjarje janë punonjësit e policisë dhe sipas raportimeve nuk ka të lënduar.

Postime të ngjashme

Gashi: Alternativa do të hynte në Qeveri, por pa BDI-në

R Zh

Musliu: Në Maqedoni nga viti 1990 gjithmonë diçka është tensionuese

T E

Pandemia rriti çmimin e barnave dhe shërbimeve mjekësore

T E

Heshtje në BDI për dorëheqjen e Mexhitit?

R Zh

Remzi Mehmedi: Tetë njësi zgjedhore siç është edhe ndarja e rajoneve zhvillimore

T E

Ulet numri i kurorzimeve për shkak të pandemisë

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...